HAKKIMIZDA

Küçük bir hediye bazen büyük bir mutluluktur!

Misyonumuz hediyeyi veren kişiye, hediyeyi alanla aynı muhteşem deneyimi yaşatmaktır.

Hiçbir şey bizi şık ve zarif kutularımızdan hediye geldiğini gördüğü anda yüzüne yayılan gülümseme ile ne kadar mutlu olduğunu söyleyen bir kişiden daha mutlu edemez.

Mükemmel hediyeyi bulmak için zarif bir hediye kutusu ile kalıcı bir izlenim bırakacak olağanüstü hediyeler yaratmaya çalışıyoruz. Hediye kutusu seçimlerimizi zevkle , çoğunluğu doğal ve el emeği ürünlerden özenle seçiyor ve sürekli geliştiriyoruz.

Hediye vermenin bir sanat biçimi olduğuna inanıyoruz. Ama bizim için güzel şeyleri bir kutunun içine koymak yeterli değil. Kusursuz uygulamaya ve sağlam lojistiğe görünüş kadar önem veriyoruz. Baştan sona, müşterilerimize sadece hediye vermenin mutluluğunu değil, aynı zamanda güvenli ve stressiz bir şekilde teslimatının gerçekleşmesi huzurunu da yaşatıp, günlerini güzelleştiriyoruz.

Ne hediye vereceğinizi veya en iyi hediyeyi nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Ya da aramaya vaktiniz mi yok? Estetik ve rahatlığa eşit derecede değer veriyorsanız, sonunda hediyenizi baştan sona emanet edeceğiniz bir ortak bulduğunuzda heyecan duyarsınız. Artık mağazadan mağazaya koşuşturup son dakikada hediye aramaya gerek yok!  Evinizdeki oturma odanızdan veya ofisteki konferans salonlarından istediğiniz hediye kutusunu www.graceboxes.com.tr adresinden sipariş verebilirsiniz.

Hediye seçiminizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen info@graceboxes.com.tr adresinden bize e-posta göndermekten çekinmeyin :)