TESLİMAT VE İADE BİLGİLERİ

Sipariş esnasında fatura bilgileri ile kargonun teslim edilmesi istenilen adres bilgileri ayrı ayrı girilmelidir.

Firmamız e-fatura mükellefi olup, faturanız e-fatura olarak e-posta adresinize gönderilecektir. Hediyenizin içerisinde ya da kargo kutusunun üzerinde hiçbir şekilde basılı fatura bulunmayacaktır.

Özel bir notunuz var ise bizlere notlar kısmında mutlaka belirtiniz, notunuz seçtiğiniz kartın arkasına yazılacaktır. Kart seçimi yapmazsanız notunuz GRACE Boxes kartı arkasına yazılarak hazırlanacaktır. Notunuzun altına hangi isim yazılmasını istiyorsanız belirtmeyi unutmayınız. Belirtmediğiniz durumlarda siparişte geçen isim ve soy isim yazılacaktır. 

TESLİMAT BİLGİLERİ

GRACE Boxes hediye kutunuzun, seçtiğiniz özel bir gün içerisinde teslim edilmesini tercih ediyorsanız, satın alma esnasında göreceğiniz notlar kısmında belirtmeniz yeterlidir.

*İstisnalar dışında ortalama 1-4 iş günü içerisinde teslimat sağlanmaktadır. Hafta içi saat 14:30’dan önce verilen siparişler aynı gün, saat 14:30'dan sonra verilen siparişler, takip eden ilk iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

*Tüm gönderilerimiz UPS Kargo güvencesi ile teslim edilmektedir ve hafta sonu teslimat yapılamamaktadır.

UPS Kargo dağıtım saatleri  09:00-18:00 arasındadır. Bu saatler aralığında belli bir saatte teslimat talebi kargo şirketi tarafından kabul edilmemektedir.

*Cuma saat 14:30'dan sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınmaktadır.

Birden fazla GRACE Boxes hediye kutusu alıp birbirinden farklı adreslere göndermek istediğiniz takdirde, bizlere notlar kısmında belirtmenizi rica ederiz.

Bazı paketlerimiz içerisinde doğal ve el yapımı ürünler de bulunmaktadır. Paketten çıkan ürün ile fotoğrafı arasında renk ve doku farklılıkları bulunabileceğini lütfen unutmayınız.

*Önemli Uyarı: Yaz aylarında İstanbul dışına çikolata gönderimi yapamamaktayız.

İPTAL & İADE KOŞULLARI

Kargoya verilmesi istenen ürünler için hazırlanma süresi sipariş onaylandıktan sonra 90 dakikadır. Bu süreyi geçen veya kargoya verilmiş siparişler iptal edilemez ve ücret iadesi yapılamaz. Talep edilen teslimat tarihi 4 iş gününden uzun olan siparişlerde, sipariş verildikten sonraki 24 saat içerisinde iptal uygulanabilir.

İade süresi, ürünler müşteriye teslim edildikten sonra 14 gündür. Çiçek ve gıda içeren ürünler son kullanma tarihi / bozulma durumlarından dolayı iade edilemez. Ambalajı açılmış, bozulmuş ya da hasar görmüş ürünler iade edilemez. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürün/mallar iade edilemez.

Paketi yırtık veya açılmış kargoları lütfen kabul etmeyiniz. Kurye paketi teslim ettiği sırada paketin içeriğini, herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Müşterilerimizin paketinde hasar olan ürünleri teslim almamaları ve kargo/kurye firmasından tutanak talep etmeleri rica olunur. Kargo teslim alındıktan sonra eksik/hasar teslimat bildirimleri, tutanak olmadığı zaman incelemeye bağlı olarak reddedilebilmektedir.

Kargo masrafları iade süreçlerinde İstanbul içi Bolt Kargo, İstanbul dışı UPS Kargo ile yapılan gönderilerde firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer kargo firmaları aracılığı ile iade gönderilmesi halinde ödeme gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.

 

Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda dahi firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcının ürünü geç teslim almasından veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden firmamız sorumlu değildir.

*Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-posta yolu ile iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinin onay bilgisi e-posta yolu ile size iletildiğinde ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.